Zmrazovací tunely

Zmrazovací tunel - nová technologie, nespočet zlepšení.


Plně integrovaný, předběžně smontovaný, přisunovací a odsunovací mechanismus z nerez oceli. Zjednodušená konstrukce s menším počtem součástí. Snadnější přístup. Žádná akumulace kondenzátu. Žádné vymrazovací kapsy, které by daly příležitost pro množení bakterií.

Plně hygienická otevřená konstrukce rozmrazovače. Velká samouzavírací dvířka, která lze otevřít na 80°. Pohodlný přístup při kontrole, čištění a údržbě. Optimální bezpečnost operátora.

Dokonale těsné svarové spoje, hladká konstrukce dna z ušlechtilé oceli, otevřená ode dveří ke dveřím pod dopravníkem a výparníkem. Dokonalá hygieničnost, možnost okamžité kontroly, snadný přístup, rychlejší čištění.

Snadnější napínání pásu, s minimálním převíjením. Absolutně minimální pnutí na zpětné kolejnici. Ještě delší životnost pásu. Snadnější přístup pro čištění.

Vyvýšené spojení mezi podlahou a stěnou. Horizontální konstrukce stojanů /regálů s masivními pevnými tyčemi. Konstrukce zaručující teplotní dilataci a kontrakci. Žádné horizontální duté uzavřené prostory, kde by se mohly shromažďovat nečistoty. Žádné těsnění, které by mohlo prasknout, nebo být poškozeno.

Mnoho kombinací výparníku (hliníkové nebo galvanizované) ve 3-5 blocích. Vyhoví dokonale veškerým potřebám zmrazování. Snadný přístup a snadné čištění. Optimalizované zatížení základny.


 

Fotogalerie:

Posun vlevo
Posun vpravo
© Copyright 2008 Klimastar s.r.o.
webdesign by odn