Chladící boxy, mrazící boxy

Nabízejí díky ideálním teplotním podmínkám a vysoké výkonnosti skladových prostorů optimální řešení. boxy jsou zhotovovány s plně hygienickou podlahou z ušlechtilé oceli, aniž by se tím zvyšovala cena výrobku. Na přání zákazníka jsou dodávány i stěnové elementy v povrchu z ušlechtilé oceli. Chladící a mrazící boxy nabízejí multifunkční chlazení pro podnikatelský a průmyslový úsek jako např.gastronomii, potravinářskou výrobu a rozdělování, supermarkety, benzínové pumpy, turistickou oblast, lodní přepravu, zdravotnický průmysl, nemocnice a krevní banky.

U chladících a mrazících boxů se uzavírají stěny boxů bezprostředně a beze spáru přímo do podlahy chladících boxů, která je zhotovena z ušlechtilé oceli. Vysoce hodnotné integrované utěsněné uzavření tak zabraňuje usazování špíny a vody.

Regálový systém umožňuje velké zatížení a dá se díky svému hladkému povrchu, odolnému proti poškrábání, jednoduše a bez problémů čistit. Vysocehodnotný zušlechtěný profil z nerezové ušlechtilé oceli zaručuje dlouhou životnost. Při vlastní montáži – beze šroubů, rychle a bez komplikací montovatelný. Pět různých výšek, osm šířek a čtyři hloubky vám umožní ideální využití Vašich skladových prostorů.

Fotogalerie:

Posun vlevo
Posun vpravo
© Copyright 2008 Klimastar s.r.o.
webdesign by odn