Chlazení, klimatizace, tepelná čerpadla, revize úniku chladiv


Společnost vznikla seskupením předních odborníků v chladírenské technice.

Je pouze na Vás, zdali nás oslovíte, pokud potřebujete řešit problémy s chlazením, mrazením či klimatizací, popřípadě topením (tepelná čerpadla, solární systémy).

Oblast naší působnosti zahrnuje veškeré průmyslové, zdravotnické aplikace, sklady, prodejny či kanceláře ale i domácnosti. 

Suchý chladič - náhrada komplikovaných a provozně náročných chladících věží

Firma nabízí odborné posouzení možnosti náhrady chladící věže tzv. suchým chladičem. Oproti otevřenému chladícímu okruhu s přímým odparem se jedná o okruh uzavřený, nedochází zde k odparu vody a tím k její nadměrné spotřebě. Dále odpadá spotřeba chemických látek nutných k úpravě vody.

Průmyslové chlazení, chladící boxy, zmrazovací tunely, speciální chlazení

Společnost se zabývá realizací průmyslového chlazení strojírenských technologií, dodává technologii chlazení vody, chlazení průmyslových kapalin, chlazení lisů a jiných strojních zařízení, chladírenských, mrazírenských boxů včetně isolací, zajišťuje dodávku a montáž termokingů, chladicích a mrazicích kontejnerů včetně agregátů. Je specialistou na chladírenské zařízení pro veškerá kuchyňská vybavení. Pro zdravotnické využití dodává techniku pro speciální chlazení ve formě nízkoteplotního zařízení do -80 stupňů Celsia (zmrazovací tunely, validace, transfúzní stanice, uchovávání krevní plazmy apod.)

Klimatizace splitové, okenní, kazetové, podstropní, mobilní atd.

Klimastar je dodavatelem a projektantem komplexního řešení kancelářských klimatizací různých výrobců v mnoha modifikacích. Splitové, okenní, parapetní, kazetové, podstropní, mobilní klimatizace, jejich multiprovedení a invertorovou technologii pro chlazení a vytápění využívané zejména v telekomunikacích, bankovnictví nebo nemocnicích.

Tepelná čerpadla vzduch/voda, země/voda, voda/voda

Firma nabízí dodávku, montáž a uvedení do provozu všech typů tepelných čerpadel většiny renomovaných značek na našem trhu, napojení na stávající topný systém včetně dotápění užitkové vody i rozšíření vytápění solárním systémem. Díky dlouholetým zkušenostem je možná dodávka tepelného čerpadla vlastní konstrukce dle přání zákazníka. 

Revize úniku chladiv, vystavení evidenčních knih

Kromě realizací, dodávek a servisu průmyslového chlazení provádíme revize úniků chladiv
tj. regulovaných látek a vystavení evidenčních knih.
Revize jsou prováděny autorizovanými techniky od MŽP, dle zákona 842/2006 o ochraně ovzduší a skleníkového efektu, F plynech.

 

 

 


Poskytujeme:© Copyright 2008 Klimastar s.r.o.
webdesign by odn